08 April 2020 Wednesday
`Biz bu oyunla önümüzdeki maçları kazanırız`

"Biz bu oyunla önümüzdeki maçları kazanırız"

Giresunspor teknik adamı Hakan Kutlu, Akhisarspor deplasmanında sadece skora üzüldüklerini dile getirdi.

Mücadele sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, “Öncelikle her iki takımı da tebrik etmek gerekiyor. Akhisarspor ve Giresunspor olarak biz gerçekten iyi futbol ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Akhisarspor takımı önemli bir ekip, geçen sene ligden düşmüş güçlü bir kadroları var. Geçen hafta Karagümrük maçında burada şanssız bir mağlubiyet almışlardı maçta önce yaptığım analizlerde. Akhisar takımının geçen haftayı galibiyetle sonuçlandırması gerektiğini düşünüyorum. Ama bu maçında başından sonuna kadar oyunun geneline baktığımızda Giresunspor olarak biz oyun ve pozisyon olarak da önemli şeyler ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Özellikle maçın sadece ilk 15-20 dakikasında girdiğimiz 3 tane net gol pozisyonu vardı. Biz bunları değerlendiremedik, rakibimizin de o dönemde girdiği 2 ya da 3 gol pozisyonu vardı ama onlar 2 tanesini golle buluşturabildi ve sonuç aldı. Ama geçen hafta Balıkesir’de 3 gün önce aldığımız mağlubiyet bizi oldukça üzmüştü. Çünkü oyuncularımızın ortaya koymuş olduğu istek ve arzu moral olarak bizi çok yıkmıştı. Bugün ise sadece skor olarak bizi üzdü. Biz bu anlayışla oyun anlayışımızı sahaya yansıttığımızda önümüzdeki maçlarda kazanacağımızı düşünüyorum” dedi.


Giresunsporspor28Çotanaklarhakan-kutlu

Diğer haberler

Yorumlar

 • Şevki aktaş 27.02.2020 21:12

  Bulikte ocam bizi düşme hattına indirdiniz siz

 • Kenan Özkaya 27.02.2020 20:35

  Bu ligin en iyi sağbeklerinden biri olan Berkan,yedek kulübesinde çürütülüyor.Dikkate alınması dileklerimle...

 • Ali Faik Köksal 27.02.2020 11:17

  Hangi iyi oyundan bahsediyorsun Hoca? Maç sabaha kadar oynansa sahaya çıkardığın takımla maç kazanamazdın. Balıkesirspor maçında 3 yumuşak, Akhisarspor maçında 3 kazma orta saha ile ne yapmak istedin acaba? Bunun ortası yok mu Allahaşkına? Sen bizi ligde tut bu sene biz sana müteşekkir kalırız.

 • turan 26.02.2020 23:02

  hocam işine karışmak gibi olmasın ama uğuru bence biraz dinlendir. bu hata yapan, isabetli pas yüzdesi düşük olan bir oyuncuya nasıl tahammül ediyorsun. ayrıca ahmet ilhanı kazanmalısın. o olmadan gol yollarında eksik kalırız. uğur un yerine berkan oynasa farklı olur. değişiklik iyidir. saygılar

 • MKD 26.02.2020 22:31

  Saçmalama hakan bey bu saate kadar susduk ama senin sokaktaki Ali bey den farkın yok futbol konusunda.Arkadaş Bu iş Mehmet Güvenle ,Mehmet Taşla ,Tanaseyle ,Rusescu yla olmaz gormuyormusun topa vuramiyor Mehmet Güven sen hala onu oynatiyorsun kim koşuyor ,kim rakibe basıyor takımda Ahmet İlhan i kesiyorsun sevsinler senin disiplinine M.Guven in koşu toplamı kaç biliyormusun oynat Afyon daki gibi takımı küme düşürsün böylelikle sayende layık olduğu ligde yedek bile oynayamaz. Sen ya aklını başına al yada bu işe yapacak kişiye yerini bırak ,giderken de M.Guvenide götür .Hali saha maçı yaparsınız.

Yorum yaz

Captcha