19 Temmuz 2018 Perşembe
Biz Giresunsporuz, kimseden çekinmeyiz

Biz Giresunsporuz, kimseden çekinmeyiz

Yeşil-beyazlıların Başkanvekili Nahid Yamak, Süper Ligin lideri Başakşehir ile oynayacakları kupa rövanşı öncesinde iddialı konuştu. Yamak: "Turu atlayacağımıza inanıyoruz"

Çarşamba akşamı deplasmanda Süper Ligin lideri Medipol Başakşehir ile kozlarını paylaşacak olan Akın Çorap Giresunspor’da Başkanvekili Nahid Yamak, zorlu mücadele öncesinde iddialı konuştu.

Başkanvekili Yamak; “Başakşehir karşılaşması hem Ziraat Türkiye Kupası’nda ilerlemek adına hem de lig öncesinde yapacağımız son maç olduğu için çok önemli. Çarşamba günü rakibimizle karşılaşacağız. Hafta içi olmasına rağmen İstanbul’daki taraftarımızın bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Bu maçta hem tur atlamak, hem de iyi bir futbolla İstanbul’daki taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

TURU GEÇECEĞİZ

Başkanvekili Yamak sözlerine şu şekilde devam etti:  “Geçen seneki Ümraniyespor maçını   biliyorsunuz. Tribünde 10 bin Çotanak vardı, o maçı kaybetmiştik. Bu sene İstanbulspor maçını da coşkulu bir taraftar oynadık. O karşılaşmada bin taraftarımız vardı ve harika bir destek vererek galibiyetimizde büyük pay sahibi olmuşlardı.  Aynı şekilde destek bekliyoruz. İstanbul’daki Giresunlular’dan planlarını Çarşamba günkü maça gelebilecek şekilde yapmalarını bekliyoruz.  Başakşehir Süper Ligin lideri. İyi bir takım. Maça tam kadro çıkacaklarını düşünüyoruz. Kimseden çekinmiyoruz, çünkü biz Giresunsporuz. Bu turu atlayacağımıza inanıyoruz.”


Giresunsporbaşakşehirspor28Nahid-YamakÇotanaklar

Yorumlar

  • engin karadeniz 12.01.2018 11:18

    inşallah eleriz..ama siz yine de #diyadinikovun

Yorum yaz

Captcha