17 Aralık 2018 Pazartesi
`Birkaç nokta atışı yapacağız`

`Birkaç nokta atışı yapacağız`

Yeşil-beyazlılarda Asbaşkan Eren: `Bırakın 1. Ligi, Süper Ligde üç büyükler diye tabir edilen kulüpler bile oyuncu alamadı. Geç kalmadık, imkanlarımız doğrultusunda kadro oluşturmaya çalışıyoruz`

Giresunspor’un Asbaşkanı Ali Eren, yeni dönemde taraftarları mutlu edecek sonuçları almayı başaracaklarına inandıklarını söyledi.

Yönetim kurulu olarak Giresunspor’da başarılı olacaklarına inandıkları oyuncuları renklerine kattıklarını ve futbolcuların lig başladığında ortaya koyacağı oyunla kendilerini mahcup etmeyeceğini ifade eden Asbaşkan Eren; “Aldığımız tüm oyuncuların başarılı olacağına inanıyoruz. Bunu lig başladığında herkes görecek” dedi.

TAKVİYELER SÜRECEK

Takviyelerin süreceğini ve transferde geç kalmadıklarını ifade eden Asbaşkan Eren; “Sadece biz değil tüm takımlar kadrosunu oluşturamadı. Yine de en iyi takımlardan birisi bizdiriz. Bırakın 1. Ligi, Süper Ligde üç büyükler diye tabir edilen kulüpler bile oyuncu alamadı. Geç kalmadık, imkanlarımız doğrultusunda kadro oluşturmaya çalışıyoruz. Birkaç nokta atışı ile kadromuza son şekli vereceğiz. Giresunspor taraftarı biraz daha sabırlı olsun. Birkaç gün içerisinde önemli bir yol kat edeceğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.


giresunsprospor28Çotanaklarbirkaç-takviyeali-erenÇotanaklar

Diğer haberler

Eksik çok

Eksik çok

Fenerbahçe`yi eleyebilirsek

Fenerbahçe'yi eleyebilirsek

PFDK`den Giresunspor`a ihtar

PFDK'den Giresunspor'a ihtar

Bulancak, Tonya`da mağlup

Bulancak, Tonya'da mağlup

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha