20 Ekim 2018 Cumartesi
Birkaç gün içerisinde netleşir

Birkaç gün içerisinde netleşir

Başkan Yardımcısı Özkul: "Giresunspor taraftarı birazcık daha sabırlı olsunlar. İkinci yarıda onların keyifle izleyeceği bir takım mutlaka sahada olacak"

Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, transfer çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü söyleyerek, birkaç gün içerisinde önemli adımlar atacaklarını ifade etti.

Gündemlerinde birçok ismin yer aldığını ifade eden Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “İkinci transfer dönemi yaz dönemine göre çok farklı. Bazı oyuncular alacaklarını tahsis edemediği için TFF’ye başvuruyor. Onların boşa çıkması için belirli bir süreleri var. Bazılarının da bonservisi oluyor. Bu nedenle çalışmalarımızı çok gizli yürütüyoruz” dedi.

KISA SÜREDE NETLEŞİR

Takıma sağ ve sol bek, stoper, forvet arkası ve golcü transfer etmeyi planladıklarını kaydeden Başkan Yardımcısı Özkul; “İmkanlarımız doğrultusunda Giresunspor’a en iyi isimleri katmak istiyoruz. Hem kendi ligimizdeki takımlardan hem de üst ligdeki ekiplerden bazı oyuncuları gündemimize aldık. Tabi dediğim gibi sadece oyuncuyla değil, kulüpleriyle olan sorunları da ortadan kaldırmamız gerekiyor. Birkaç gün içerisinde önemli bir yol kat edeceğimize inanıyoruz. Giresunspor taraftarı birazcık daha sabırlı olsunlar. İkinci yarıda onların keyifle izleyeceği bir takım mutlaka sahada olacak” şeklinde konuştu.


Giresunsporspor28Çotanaklarİbrahim-Özkul

Diğer haberler

Başaracağız

Başaracağız

Bu kez sevindireceğiz

Bu kez sevindireceğiz

Yorumlar

  • serenat 05.01.2018 09:36

    transfer yapılacaksa bir an önce yapılarak kampa katılmalı, son gün son saatte yapılan transferden pek hayır gelmez

Yorum yaz

Captcha