23 August 2019 Friday
Beraberlik çok sevindirici değil

Beraberlik çok sevindirici değil

Giresunspor`un teknik adamı Kemal Kılıç, beraberliğin çok sevindirici olmadığını dile getirdi.

Kılıç; “Oyuna iyi başladık. İlerleyen bölümlerde iki takım da birbirini iyi kontrol etti ancak gol pozisyonu olmadan da geriye düştük. Takımımızın ikinci yarıda skora reaksiyonu vardı. Ayrıca geçmiş haftalardaki güvensiz ortama reaksiyon gösterdiler. Çok çaba sarf ettiler, çok gol pozisyonuna girdiler. Son dakikalarda da olsa bir puanı kurtardılar ama iki takım için de beraberlik çok sevindirici bir şey değildi. Çok tempolu, ritmi yüksek bir oyun vardı sahada. Oyun olarak geçmiş haftalara göre çok daha iyi, çok daha güvenli oynadık. Bu memnun edici bir şey. İnşallah önümüzdeki haftalara bu oyunu yansıtıp, skorları da alarak içinde bulunduğumuz riskli ve Giresunspor camiasına ve vizyonuna yakışmayan durumdan inşallah çıkarız”dedi.     


Giresunsporkemal-kılıçspor28Çotanaklarbahadır-erolÇotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • MEHMET 13.02.2019 23:22

    kardeşim bu saatten sonra KEMAL hocaya herkesin destek olması lazım 2. yarı belirli bölümlerde net şekilde giresunsporumuz maçı kazanabilirdi.6 pas içinden dışarı attık abi ile,tenase ile kalecide kaldık ve duran topu kaleci çıkardı,kaleci burak çok iyi oynadı ve yüzde yüzlük gol pozisyonlarını önledi ve aklıma gelmeyen bir çok pozisyonun yanı sıra KEMAL hoca TAKIMA ÖZGÜVEN VERMİŞ,HIRS İSTEK ARZU VERMİŞ VE YILLARIN HOCASI GİRESUNSPORUMUZU İYİ YERLERE GETİRECEKTİR.KAL KÜMEDE KAL KÜMEDE YAŞANACAK ÇOK ŞEY VAR

  • SIRFAĞALI 12.02.2019 08:39

    Hamdi Altun kardesime katılıyorum. Takım dün akşam iyidi. O ustündeki baskıyı atmış diri bir takım vardı. Mücadeleci ve hırslı . önemli olanda bu. Takım iyi oynasın ama yenilsin önemli değil. bu takıma 2-3 iyi takviye bu takımı bu oyun uçurur. Tebrikler Kemeal hoca.

  • Hamdi altun 11.02.2019 23:24

    Hocam maçı izledim ve bu futbolculara nasıl oynamalarını bayabi öğretmişsiniz en önemlisi pres ve baskı yapmayı öğretmişsiniz bir sıfırdan sonraki baskısıda iyiydi Giresunspor'un ben sizin oyun formatınızı beğendim.

Yorum yaz

Captcha