24 October 2020 Saturday
Bekir özür diledi

Bekir özür diledi

Süresiz kadro dışı bırakılan Bekir Yılmaz: "Anlık bir şekilde atağı kesmek isteğimden dolayı da yanlış bir kararla olmasını istemediğim ve üzüldüğüm bir pozisyon yaşandı"

Giresunspor’da süresiz kadro dışı bırakılan orta saha oyuncusu Bekir Yılmaz, Osmanlıspor maçındaki sportmenlik dışı davranışından dolayı özür diledi.

Bekir, “Sözlerime hakkımda verilen her karara saygı duyduğumu sadece kendimi ifade etmek ve şahsımın yanlış anlaşılmaması amacıyla bu açıklamayı yapmak istediğimi belirterek başlamak istiyorum.  Öncelikle geçen hafta yaşanan pozisyonun görüntü itibariyle hoş olmadığını kabul etmekle birlikte yanlış anlaşıldığım için çok çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Maçın içindeki birçok pozisyon gibi anlık gelişen ve istemeden yaptığım bir hareket olduğunu söylemek istiyorum. Benim oradaki ilk amacım rakibin önüne kayarak topu kazanmak, kazanamadığım takdirde de atağı kesmekti. Ancak tam o anda rakip takım oyuncusu hızlandığı için geride kaldım ve sıçramış bulundum. Anlık bir şekilde atağı kesmek isteğimden dolayı da yanlış bir kararla olmasını istemediğim ve üzüldüğüm bir pozisyon yaşandı” dedi.

RAKİBİMDEN ÖZÜR DİLEDİM

Orta saha oyuncusu; “Fakat niyetimin asla zarar vermek olmadığını bilmenizi isterim. Ayağımı da ona zarar vereceğini anlayıp, yanlış kararımdan dönmeye çalıştığım için kırdım ve çektim. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte hemen Jovan Blagojevic'in yanına gidip niyetimin o şekilde olmadığını anlatıp kendisinden özür diledim. Kendisi bir şey hissetmediğini ve zarar görmediğini söyledi daha sonrasında ise anlaşıp sarıldık. Ben tekrardan önce Jovan Blagojevic arkadaşımdan ve değerli kulübümüz Osmanlıspor FK'den bu talihsiz ve anlık olay için çok üzgün olduğumu söyleyip özür dilerim.  Yapmış olduğum hareketten dolayı takımımı eksik bıraktığım için önce takım arkadaşlarımdan, teknik heyetimizden, yönetimimizden, camiamızdan ve her zaman destekçimiz olan taraftarlarımızdan özür dilerim” şeklinde konuştu.

 


bekirGiresunsporözür-dilediosmanlısporÇotanaklar

Diğer haberler

3 deplasman 4 puan

3 deplasman 4 puan

25. randevu

25. randevu

En çok gol yiyenlerdeniz

En çok gol yiyenlerdeniz

Yorumlar

  • Halil 20.03.2020 00:05

    Bekir adam gibi adam yaptığı tabiki yanlış .kimse olmasını istemezdi ama bizde bekire destek olmalıyız.tarafrar olarakta sahip cikalim

  • Ömer 19.03.2020 21:24

    Kasıtlı neden yapsın. Kasıtlı Yapsa Kendine de zararı olur maddi ve manevi anlamda.

  • Hamdi altun 19.03.2020 18:32

    Bencede niyeti rakibini sakatlamak değildi tabi görünüş olarak hoş değildi. Bekirede bu özür yakışırdı. Gereğini yaptı. Gereğini yönetimimiz ve başkanımızda yapacaktır. Bekir çok daha güçlü dönücektir. Bekir'i bence büyüklük gösterip affetsinler başkanımızdan ve yönetimimizden rica ediyorum. İstanbuldan giresunuma ve giresunsporuma selam olsun

Yorum yaz

Captcha