29 November 2020 Sunday
`BAL`a çıkarana kadar buradayım`

"BAL'a çıkarana kadar buradayım"

Süper Amatör Lig takımlarından Tireboluspor'da, geleceğin hesabı şimdiden yapılıyor. Mavi-Beyazlı kulübün başkanı Adem Kemal, ligin ve sezonun bitmesine rağmen, iddialarını ve heyecanlarını henüz yitirmediklerini söyleyerek, yeni sezon için çok daha farklı planları olduğunu kaydetti.

Geride kalan sezonda Süper Kümede ligi 5’nci sırada kapatarak play-off dışı kalan Tireboluspor’da başkan Kemal, “Ben göreve gelirken, bir hedef ortaya koydum ve bu takımı önce BAL’a taşımak için yola çıktım. Yönetim kadromuzda maddi gücü olan isimler olmamasına rağmen, ben ilçe yöneticilerimize de güvenerek, elimi taşın altına koydum. Ancak; ne var ki, geride kalan dönemde ilçe yöneticilerimizden maddi ve manevi yönden destek göremedik. Sezon içinde ilçe yöneticilerimizi hiçbir maçımızda yanımızda bulamadık. Bu da bizleri ve sporcularımızı fazlasıyla üzdü. Ama, yine de ben iddia ediyorum ki, bu takım bir gün doruğa çıkacak ve herkesin gıpta edeceği bir kulüp olacak” diyerek, mevcut tüm olumsuzluklara rağmen, hedeflerinden asla şaşmayacaklarını belirtti.

İNCE ELEYİP SIK DOKUYACAĞIZ

Son iki sezondur Tireboluspor’un hedefine ulaşamadığı için çok üzgün olduğunu da ifade eden başkan Kemal, “Hepimiz insanız, bir yerde mutlaka hata yapıyoruz. Ancak, bundan sonra her konuda ince eleyip sık dokuyacağız. Tireboluspor olarak her şeyin en iyisini ortaya koyup, işi baştan sıkı tutacağız. Yeni sezonla ilgili planlarımızı şimdiden yapıyoruz. Allah izin verirse, yeni sezonda bambaşka ve güçlü bir takım kurup lige ağırlığımızı koyacağız. Ben, şahsım adına bu takımı en azından BAL’a taşımadan görevi bırakmayacağım. Ben, başarılı olmak için buradayım. Benim olduğum camiada ilk şart başarılı olmaktır. Ben yoluma bu hedef doğrultusunda devam edeceğim” şeklinde konuştu.


tirebolusporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Mehmet Taş cezalı

Mehmet Taş cezalı

11 değişti

11 değişti

İzmir yolcusu

İzmir yolcusu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha