24 Ocak 2019 Perşembe
Az parayla güzel işler yapabiliriz

Az parayla güzel işler yapabiliriz

Yeşil-beyazlıların Asbaşkanı Kazancıoğlu: "Futbolda çok para harcamak demek başarının mutlaka geleceği anlamına gelmiyor. 15 milyon TL'lik bütçe ile de bu ligde adımızdan başarı ile söz ettirebiliriz"

Yeşil-beyazlılarda Asbaşkan Mehmet Kazancıoğlu, geçmiş yıllarda ligin en mütevazı kadrolarını oluşturmalarına rağmen başarılı olduklarını söyleyerek; “Yine başarabiliriz” dedi.

Asbaşkan Kazancıoğlu; “Geçen sezonki bütçemiz ile yeni dönemdeki bütçemiz aynı olacak. Biz geçen sezon hariç, kurduğumuz tüm kadrolarda başarılı olduk. Futbolda çok para harcamak demek başarının mutlaka geleceği anlamına gelmiyor. 15 milyon TL’lik bütçe ile de bu ligde adımızdan başarı ile söz ettirebiliriz” diye konuştu.

BİZİM NE VERDİĞİMİZ ÖNEMLİ

Asbaşkan Kazancıoğlu, transferin ilk günlerinde oyuncuların yüksek rakamlar telaffuz ettiğini aktararak; “Her dönem böyle şeylerle karşılaşıyoruz. Tabi oyuncu da haklı. İki sene de bir ya da bir sene de bir masada konuşuyorlar. Onların geçim kaynakları futbol.  Futbolcu sizden bir milyon da ister, iki milyon TL de. Önemli olan sizin ne verdiğiniz. Çok şükür bugüne kadar oyuncularımıza karşı vecibelerimizi yerine getirdik. Biz  diğer kulüpler gibi yüksek rakamlar vermeyeceğiz ancak geçmişte olduğu gibi buraya gelen futbolcu sözleşmesinde ne yazıyorsa onu mutlaka alacak. Giresunspor’da kimsenin parası kalmıyor” şeklinde konuştu.


Giresunsporspor28Çotanaklarmehmet-kazancıoğlu

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

  • hüsnü colak 04.06.2018 17:12

    Osmanlı spor inşallah TFF 1.ligdende düşer.ne işi var böyle bir kulübün liglerimizde

  • Taraftar 03.06.2018 20:51

    Doğru söze ne denir bilemedim çok parayı geçen sezon elinize yüzünüze bulaştırdınız

Yorum yaz

Captcha