27 February 2020 Thursday
Ali Eren`den Giresunlular`a

Ali Eren'den Giresunlular'a

Giresunspor Başkanı Ali Eren, şehrin dinamiklerin in harekete geçmesini ve kalan içö saha maçlarında tribünlerin dolmasını beklediklerini dile getirdi.

Başkan Eren; ““Bildiğiniz üzere sezona Süper Lig parolasıyla girmiş 4 hafta sonunda alınan 1 puan sebebiyle kan değişikliği yapmış ve teknik direktör Hakan Kutlu ile yolumuza devam etmiştik. Teknik heyetimiz kısa sürede takıma özgüven aşılayıp nokta dokunuşlarla başarılı sonuçları almaya başladık. Biz de bu ligdeki varlığımızı kısa sürede hissettirdik. Biz her zaman bu kadro yapısına güvendiğimizi dile getirmiş ve başarılı olacağımızı deklare ederek sadece ve sadece şehrin dinamiklerinin bizim değil takımın yanında olmasını istemiştik. Halen de bu talebimizi yineliyoruz” dedi.

TRANSFER BİTTİ

Başkan Eren sözlerine şu şekilde devam etti: “Devre arası transfer döneminde teknik heyetimizin verdiği raporlar doğrultusunda bazı arkadaşlarla Giresunspor’un menfaatleri doğrultusunda yollarımızı ayırdık. Bazı arkadaşları da kadromuza kattık. Şuan için transferi kapattığımızı söyleyebilirim. Antalya’da iyi bir kamp dönemi geçirdik. Çok verimli geçti. Bizzat ben de oradaydım. Çocukların gözündeki inancı ve hırsı gördüm. Ligin ikinci yarısının ilk maçında Ekol Göz Menemenspor’a konuk olduk. Maçın başından sonuna kadar kontrolünü elimizde tuttuğumuz maçı güzel oyunla birlikte üç puanla kapattığımız için mutluyuz. Baktığınız zaman bu takımın 9 haftada sadece 1 yenilgisi var. O da Büyükşehir Belediye Erzurumspor deplasmanı. Orada olanları hepimiz biliyoruz. Şimdi önümüzde Ümraniyespor maçı var. O maça da galibiyet parolasıyla hazırlanacağız. İnşallah taraftarlarımızın da desteğiyle o maçı kazanıp yolumuza istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz. Bizim tek isteğimiz var. O da bu şehrin dinamiklerinin yeşil beyazlı takımın yanında olması ve taraftarlarımızı artık tribünleri doldurması.”


ali-erenGiresunsporspor28Çotanaklarraul-rusescumenemenspor

Yorumlar

  • muhittin özdemir 24.01.2020 09:00

    En zayıf halkamız ortasaha bu ortasaha küme düşmemeye oynayan takımlarda olur onun için fazla umutlu değilim

  • Ali Faik Köksal 21.01.2020 15:50

    Sayın Spor 28 yetkilileri, transfer ile ilgili yaptığımız yorumları yazmayarak yapılan transfer yanlışına sizler de ortak oluyorsunuz. Eğer dün akşam oynanan Balıkesirspor- Adana Demirspor maçını seyrettiyseniz ne söylemek istediğimi anlamışsınızdır. Yeni transfer edilen oyun kurucu Erkan Zengin ve santrafor Pa Dibba`nın Adana Demirspor`a sınıf atlattığını hep birlikte izledik. Ben de 2 gün önce takımımıza 6,10 ve 9 numara alınmasının gerektiğinden bahisle Segbefia,Kerim Avcı ve Kehinde`yi önermiştim. Fakat anladığım kadarıyla ve o gün de belirttiğim üzere, bizim Süper Lig gibi bir hedefimiz yok.

  • Ali Faik Köksal 20.01.2020 09:34

    Sevgili Yönetici arkadaşlar niçin böyle yapıyorsunuz? Giresunspor için Süper Lig umudu ortaya çıktığında nedense birileri frene basıyor. İki yıl önce ki ara transferi hatırlayınız lütfen. Ligin ilk yarısını 31 puanla lider Rizespor`un 3 puan gerisinde tamamladığımız sezonda bir Vedat Muriç ve kaleci transferi yapmayarak takımı darmadağın ettiğiniz sezonun sonunda kümede zor kaldık. Şimdi de 2 orta saha (6 ve 10 numara) ve 1 güçlü ve hızlı santrafor almayarak aynı hatayı yapıyorsunuz. Alın Gaziantep FK`dan Segbefia ve Kerim Avcı ile en son Denizlispor`da oynayan Kehinde`yi ve işi bitirin. Lütfen hata yapmayın artık.

Yorum yaz

Captcha