24 Mart 2019 Pazar
Ahmet Şahin`e tepki

Ahmet Şahin'e tepki

Akın Çorap Giresunspor'un 40 yaşındaki kalecisi Ahmet Şahin, Adana Demirspor maçında kalesinde çok basit iki gol yerken, taraftardan da tepki aldı.

Adana Demirspor’un kaydettiği ilk golde topa dokunmayan Ahmet ikinci golde ise Çağlar’a çarparak kaleye yönelen topu köşeyi kapatmasına rağmen çıkartamadı. Taraftarlar yenilginin baş sorumlusu olarak Ahmet Şahin’i gösterdi.


ahmet-şahinGiresunsporspor28ÇotanaklarAdana-Demirspor

Diğer haberler

Yorumlar

  • Lazım değil 13.03.2018 22:03

    Sen kimisinde maç çıkışı adama dısari gel diyorsun hepiniz gider bu taraftar kalır

  • Şenay Keskin 13.03.2018 08:28

    Yaa Allah aşkına bizmi bilmiyoruz yoksa Giresunspor a karşı oynanan bir oyunmu var. Anıl ilk yarı 1.lig ve süper ligde en az gol yiyen kaleceydi. Biz forvet transferi beklerken Ahmet Şahin çıkageldi. Puan kaybedilen ve yenildigimiz tüm maçlar AHMET SAHİN kaledeyken başımıza geldi. Yaşı önemli değil tecrubeside bizim tüm hayallerimizi yıkan kaleci

  • Ali Özkaya 13.03.2018 07:09

    Sayın çok kıymetli değerli Giresunspor`umuza yazık oluyor,sayın saygı değerli Metin Diyadin Hocamıza da güvenimiz sonsuz,fakat şanşsızlık hiç yakamızı bırakmadı,acaba ilk yarı çok başarılı Kalecimiz Anıl genç olduğu için mi oynamıyor veya sakatlığımı var onun içinmi hiç anlamış değiliz,yoksa hatır gönül içinmi yedek kalıyor,sakin yanlış anlamayın sadece fikrimizi yazıyoruz,kusura bakmayın Zaman`ımız çok azaldı çünkü Atı alan Üsküdar`ı geçti...üç Haftadır yazıyoruz..biran önce önlem almak gerekiyor,yoksa Süperlige çıkmak çok zor...inşallah hepberaber Seneye Süperligdeyiz,sayın Yılmaz Vural sayesinde vaktimiz azaldı...cümleden saygı ve selamlar sunar esenlikler dilerim..

Yorum yaz

Captcha