03 December 2020 Thursday
Tahminime göre de 'öyle ya da böyle kazanırız' düşüncesinde olan Hakan Hoca, takımı dinlendirip, Akhisarspor maçına ideal kadrosunu sakladı

Giresunspor evinde oynadığı maçta Ekol Hastanesi Balıkesirspor’a 3-0 yenilerek taraftarına hayal kırıklığı yaşattı.

            Şöyle ki, geçen hafta rakibin 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup olması acaba rehavete neden olur mu diye düşünmediğim değilim. Aynen de öyle oldu. Landel ve Muhammed Bayır’ı Karagümrük’te kaybetmişsin, cezalı bu oyuncuların yerine iki zorunlu değişiklik yapacağımıza Hakan Kutlu hocamız takımda revizyona gitmiş.

            Geçen hafta henüz hazır olmadığının sinyallerini veren Milinkoviç,  bu sezon boyunca toplamda 30 dakika futbol oynamamış Muhayer, sakatlıktan yeni çıkmış Numan ilk 11’de. Ayrıca Raul-Özgür Can değişikliği de var.

            Kimse kusura kalmasın ama bu yenilginin sorumlusu Teknik Direktör Hakan Kutlu’dur. Oluşturduğu kadro ‘Nasıl olsa kazanırız’ düşüncesinde olduğunu gösteren bir kadroydu. Tahminime göre de ‘öyle ya da böyle kazanırız’ düşüncesinde olan Hakan Hoca, takımı dinlendirip, Akhisarspor maçına ideal kadrosunu sakladı. Futbolda oynamadan kazanılmadığını, kolay lokma olarak görülen bir ekibin can yakabileceğini bir kez daha görmüş olduk.

            Hatalarımızın oldukça fazla olduğu bir maçı geride bıraktık. Bazen hocalar da formsuz olabiliyor. Oynanacak 11 karşılaşma ve bir de erteleme mücadelesi var. Balıkesirspor maçında kaybedilen üç puanın telafisi mümkün. Yeter ki gereken dersler çıkaralım.

            Bir sözüm de taraftara. İlk yarı sona ererken bu oyuncuları yuhalayarak soyunma odasına göndermek yakışmadı. Bazen işler yolunda gitmeyebiliyor. Bu takımın desteğe her zamankinden daha fazlasına ihtiyacı var.


ali-aktenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yazarın diğer yazıları

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • Ümit Bıçakcı 23.02.2020 21:35

    Bu şekilde düşünse mac oncesi açıklamalarında rakip gecen hafta 5 yedi ama bir onceki haftada deplasmanda 3 atti bunu unutmamak lazim diye demeç vermez ama hatalı kadro ile basladi o ayrı

Yorum yaz

Captcha