11 July 2020 Saturday
Gözlerim doldu, ekrana bakarken. Dedim ki kendi kendime 'Ey koca çınar, sen transfer tahtasını açamadığın dönem, küme düştüğün zaman bile bu hallere düşmedin'

Maçı izlerken düşündüm. Ne mi düşündüm. Bugün bizi 2-0 yenen Balıkesirspor’un yapamadığını biz neden yapamıyoruz. Ne yapmış Balıkesirspor. Bir galibiyetle şampiyon mu oldu. Tabiî ki de hayır.

Ne yapmış biliyormusunuz. Giresunspor’da Ali Eren Başkanlığındaki yönetim kurulunun yapamadığını. Transfer yasağını son saatlerde açmasına rağmen kaliteli oyuncular almış. Deyim yerindeyse nokta transferler yapmış. Bizim gibi geçmişi şöyle diyerek astronomik rakamlara oyuncu getirmemiş. Yani deyim yerindeyse transfer yapmak için transfer yapmamış.

Ne yapmış biliyormusunuz o Balıkesirpor yönetimi. Hani bize o ilk golü atan var ya Rahmi Anıl. O’ndan bahsediyorum. 2000 doğumlu. Adamlar gözü kapalı bu çocuğa formayı vermiş. Biz ise pişirmeye devam ediyoruz. Sen oraya kiraya git, sen de falan yere diyerek gençlerimize o Çotanak armalı formayı vermeye cesaret edemiyoruz.

Bu takımdan Ümraniyespor maçı sonrasında oyuncu gönderildi mi? Gönderildi. Bu Takıma sezon başladıktan sonra da oyuncu alındı mı? Alındı.

Peki bu takımda teknik heyette değişikliğine gidildi mi? Gidildi.  Şunu demek istiyorum. Kalecisinden, forvetine, bekinden, göbektekine kadar kimseye suç bulmaya gerek yok. Arz talep meselesi. Sen istersen, o oyuncular buraya gelir.

Hep söylüyorum, yine söylüyorum. Bu takım istenilen yere gelemezse bunda Hakan Kutlu Hoca’nın da sucu olmaz. Nedenmiş derseniz, bu takımdaki hiçbir oyuncuyu o getirmedi.

Kulübün mali durumunu bilemiyorum. Sayın başkan bir şeyler  söylüyor bazen, ben de okuyorum. Kulüp borçlu mu, değil mi bunu günü geldiğinde öğreniriz. Seçim günü ile senet günü tez gelirmiş. Ben işin o konusuna bakmıyorum.

Yalnız gördüğüm şudur ki. Maalesef ama maalesef Giresunspor iyi yönetilmiyor. İlk altı haftada edindiğim izlenim bu. 


ali-aktenGiresunsporspor28Çotanaklarali-erenBalıkesirspor

Yazarın diğer yazıları

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • Nizamettin Bilir 30.09.2019 11:39

    Sayın Ali Akten Giresun spor yönetimine sitem etmekte sizde bizde çok haklıyız fakat Gİresun sporun şu anki mevcut futbolcu kadrosunu 25 milyon TL ye kurduğunu bu sütunlardan okuyoruz geçmiş den gelen borçlarında ne kadar olduğunu bilmiyoruz ve Giresun spor puantajda çok kötü durumda ve ayağa kalkmak içinde yapılan mücadelelerde hep hüsranla sonuçlanıyor bu ortamda başta Giresun kamuoyuna yön veren yazılı medya bence daha akılcı bir anlayış da olmalı şuan için Giresun spor futbolcu kadrosuna yeni takviye yapma şansı yok sadece Alt yapıdan oyuncu oynatabilir devre arasına kadar mevcut kadroyla iyi kötü gidilecektir.Devre arasında nokta transferler ile yeni bir başlangıç olabilir fakat benim dikkat çekmek istediğim konu ya Yönetim kurulu madem bu iş bizimle olmuyor derde istifa ederse hiç bir geliri olmayan ve Giresun sporun gelirlerinin üzerinde bir Borç stoğu ve çokda fazla oyuncu kadrosunda şişkinlik varken yönetimi kim almak ister?Giresun sporun şuanki mali tablosu dışarıdan çok kötü gözüküyor GİRESUN SPORU SEVENLERİN GİRESUN SPORA KÖTÜ SAHA SONUÇLARI ALSADA DEVRE ARASINA KADAR EN FAZLA PUAN ALMASI İÇİN DESTEK OLUNMALIDIR.Giresun spor için çok şey yazılabilir ama bu sıkıntılı durumdan çıkmamız için içerde veya dışarda demeden 1 veya 3 puan ne olursa olsun her hafta puan almalıyız şuan için birbirimize destek olmaktan BAŞKA ÇARE YOKTUR.

Yorum yaz

Captcha