20 June 2019 Thursday
Altı ay önce ortada gözükmeyenler kusura bakmasınlar, bu takımın bugün size ihtiyacı yok

Malumunuz Giresunspor’un kongresine çok az bir süre kaldı. Kongre öncesinde mevcut başkan Ali Eren’in haricinde aday şimdilik yok, bence olmamalı da.

Geride kalan sezonun ilk yarısı tamamlandığında olağanüstü genel kurula gidilmişti. Görevi bırakan yönetimin asbaşkanı Ali Eren listesini sunmuş ve Çotanaklar’ın yeni başkanı olmuştu. Ali Başkanın dışında yönetime talipli çıkmamıştı.

Ali Başkan liste sunmasa belki de küme düştüğümüz 2011-2012 sezonunda olduğu gibi kulüp kayyuma kalacak ve takım lige veda edecekti.

Benim bildiğim kadarıyla transfer döneminde iki kez tahta kapandı. Ali Eren Başkan ve yönetimi bu sıkıntıyı şehre hissettirmeden, verdi, buldu, buluşturdu ve yasağı kaldırarak takımın alternatifli bir kadro ile ikinci yarıya girmesini sağladı.

Takım ligde kaldı. Şimdi yeni bir yarışa hazırlanacağız. Önce kongre, transfer, sonra kamp derken yeni bir lig heyecanı başlayacak.

Öncelikli gündem kongre. Başka aday çıkacak mı bilemiyorum ama bence bu konuyu Ali Eren’in haricinde kimse aklının ucundan dahi geçirmemelidir.

Altı ay önce ortada gözükmeyenler kusura bakmasınlar, bu takımın bugün size ihtiyacı yok. İkinci yarı öncesinde taşın altına elini değil, gövdesini koyan Ali Eren ve yönetimi yeni dönemde de takımın başında olmayı fazlasıyla hak ediyor.


Giresunsporali-aktenali-erenspor28

Yazarın diğer yazıları

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

ALİ AKTEN

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha