20 Şubat 2019 Çarşamba
A planımız da var, B planımız da

A planımız da var, B planımız da

Giresunspor Asbaşkanı Eren: "Bayram sonrasında çalışmalarımız daha da hızlanacak ve klas oyuncuları bünyemize katacağız"

Giresunspor’un Asbaşkanı Ali Eren, taraftarların yüreğine su serpecek açıklamalarda bulundu. Asbaşkan Eren, transferde A ve B planlarının olduğunu söyleyerek, “Kimse merak etmesin, güçlü bir Giresunspor geliyor” dedi.

Eren; “Yönetim kurulu olarak transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Başkanımızın basın toplantısında da dile getirdiği gibi prensip anlaşmasına vardığımız oyuncular var. Onlara bayram sonrasında imza attıracağız. Tabi görüşme halinde olduğumuz başka oyuncular da bulunuyor” şeklinde konuştu.

ENDİŞELENMEYİN

Asbaşkan Eren; “Transferde A planımız da var B planımızda. Giresunspor taraftarı merak etmesin ve endişelenmesin. Güçlü bir kadro oluşturacağız. Bayram sonrasında çalışmalarımız daha da hızlanacak ve klas oyuncuları bünyemize katacağız. Yeni sezon ile ilgili bir şey söylemek için çok erken. Çünkü takımların kadroları henüz şekillenmedi ancak şunu söz verebiliriz, Çotanak taraftarlar yeni dönemde bambaşka bir Giresunspor izleyecekler. Yönetim olarak bunun için ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.


ali-erenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha