24 Ocak 2019 Perşembe
26 Hazirana kadar.

26 Hazirana kadar.

Başkan Yardımcısı Özkul: "Şuanda sessiz gibi gözüksek de yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İmzalar peş peşe gelecek"

Giresunspor’un Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, 26 Haziran’a kadar transfer çalışmalarını büyük oranda tamamlayacaklarını ifade etti.
Başkan Yardımcısı Özkul; “Metin Hoca’mızın Giresun’a gelmesiyle birlikte yeni sezonun hazırlıklarına başlama tarihini belirledik. 26 Haziran’da topbaşı yapacağız. O tarihe kadar transferlerimizi büyük oranda gerçekleştirmek istiyoruz. Şuanda sessiz gibi gözüksek de yoğun bir çalışma içerisindeyiz. İmzalar peş peşe gelecek” dedi.
SAHADA İSİM OYNAMIYOR
Kaliteli bir oyuncu kadrosu kurmak istediklerini ve isim yapmış futbolculardan daha çok başarıya aç oyuncuların peşinde olduklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Sahada isim oynamıyor. Giresunspor’a katkı sağlayacak futbolcular lazım. Önümüzde 15 günlük bir süre var. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirerek Giresunlular’ı elde edeceği sonuçlarla mutlu edecek bir takım oluşturacağız. Yeni sezonda hedefimiz üst sıralar olacak”  ifadelerini kullandı.

 


İbrahim-ÖzkulGiresunsporspor28Çotanaklartransfer

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

  • Ekrem KAYACI 12.06.2018 00:48

    Transferin son gününe kadar bekleyelim. Nasıl olsa elek altı ucuz topçular buluruz. BİTİRDİNİZ TARAFTARI... BU SENE DE ANLAŞILDI. DÜŞMEMEYE OYNAYACAĞIZ...

Yorum yaz

Captcha