25 Eylül 2018 Salı
20 gün içerisinde bu işi bitirmeliyiz

20 gün içerisinde bu işi bitirmeliyiz

Giresunspor Başkanvekili Yamak: "İç sahada oynayacağımız Ankaragücü maçında tribünleri dolu görmek istiyoruz. Henüz Passo kart almayan taraftarlarımızdan beş dakikalık bu işlemi o maça kadar yaptırarak tribündeki yerlerini almalarını bekliyoruz"

Giresunspor Başkanvekili Nahid Yamak, maçlardaki taraftar sayısının oldukça az olmasının kendilerini çok üzdüğünü söyleyerek; “Ankaragücü maçına 20 gün gibi bir süre var. Bu süre içerisinde herkesten Passo kartlarını çıkartmalarını bekliyoruz” dedi.

Başkanvekili Yamak; “Taraftar gruplarımızdan Allah razı olsun, gereken desteği veriyorlar ancak halkın ilgisini yeteri kadar göremiyoruz. Stadımızda taraftar gruplarımız her zaman hazırlar. Onlara tek lafım yok, takımımızı yalnız bırakmadılar için de teşekkür ediyorum ancak halkımızın da maça gelmesi lazım” şeklinde konuştu.

5 DAKİKALIK İŞLEM

Başkanvekili Yamak sözlerine şu şekilde devam etti: “Bilet fiyatlarımız da çok uygun ancak Passolig gerçeği var. Bizim en az bir hafta önceden maça gitme planımızı yapmamız lazım. Benim Giresunlular’dan ricam; bir an evvel Passo kartlarını çıkartmaları. Bu hafta milli maç arası var, sonrasında ise Altınordu deplasmanına gideceğiz. Yani ilk iç saha maçımızı oynamak için 20 gün gibi bir süre var. Bu 20 günlük süreçte herkes Passo kartını çıkartabilir. Çok da zor bir işlem değil bu. Görüyoruz, 19 Eylül Spor Salonu önündeki gişelere giden bir taraftar beş dakika içerisinde Passo  kartını alabiliyor. Pazar günleri hariç, gişeler her gün açık. Taraftarımızın maça gelmesini bekliyoruz. Bu takım hepimizin. Bu tribünler artık dolmalı.”    


Giresunsporpassoligspor28çotanakNahid-YamakankaragücüAltınordumilli-ara

Diğer haberler

Durumları iyi

Durumları iyi

Maç yayında

Maç yayında

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha