23 August 2019 Friday
2. yarının en başarısızı Sözeri`nin Gençlerbirliği

2. yarının en başarısızı Sözeri'nin Gençlerbirliği

Dörtte sıfır çekerek Kardemir Karabükspor ile ikinci yarının en başarısız takımı olan Gençlerbirliği'nde teknik adam Erkan Sözeri, oyuncularının istifa etmesini istemediğini dile getirdi.

2-0 kaybettikleri Osmanlıspor maçı sonrasında takım kaptanlarının kendisiyle konuştuğunu söyleyen Sözeri, “Oyuncularım maç sonunda, başta kaptan Selçuk Şahin olmak üzere yanıma geldiler basın toplantısında ani bir açıklama yapmamamı, kendimi tutmamı söylediler. Oyuncularım istifa etmemi istemiyor ve bana söz verdiler. Bana, sezon sonunda sizinle birlikte şampiyon olmak istiyoruz, dediler. Gençlerbirliği’nin şampiyon olması gerekiyor. Kulübümüz maddi ve manevi oyuncuları destekliyor” şeklinde konuştu.


erkan-sözeriGiresunsporspor28gençlerbirliğiÇotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

  • Ömer 10.02.2019 22:36

    Eski yönetimin de ödeme sıkıntısı yaşadığı dönemler oldu. Eski yönetim her ay geldiğinde ödeme mi yapıyordu. Giresunspor da futbolcular alacaklarını her ay geldiğinde alamamış olsalar bile eninde sonunda alamayacaklar mı ?? Giresunspor un şu anki kadrosu düşmeyi bırakın play off u bile zorlayabilecek düzeyde. Tuncay Şanlı ve arkadaşları ile ne konuşuldu. Tuncay Şanlı nın futboldaki düşüncelerinden size ne ?? Mustafa Bozbağ : Sezon sonuna kadar 8 milyon TL borcumuz varsa, Temmuz 2019 itibariyle hesabımıza geçecek 10 milyon TL alacağımız var diyordu. Mustafa Bozbağ bizdeki borç çerez diyordu. Hem Fevzi Elmas ve Almeida nın borçları eski yönetime ait. Eskişehirspor un borcu 200 veya 45 milyon TL, Giresunspor un borcu 8 milyon TL( çerez) ise, Eskişehirspor kümede kalıp Giresunspor düşerse beceriksizlik, ekonomik sıkıntı veya sahiplenmeme değil kasıt aranmalı. Eskişehirspor, Gaziantepspor , Elazığspor, Karabükspor ve Manisaspor yöneticileri borç yapıp batma noktasına gelmişlerse bırakın düşsünler. Ziraat Bankası aracılığıyla neden takımların borçları ödenmeye çalışılıyor. İsteseydi Giresunspor un eski yönetimleri de süper lige çıkmak için risk alıp 1 milyon euro ya imza attırırdı. Giresunspor gibi takımlara haksızlık olmuyor mu ?? Eskişehirspor düşerse bir daha çıkabilir. Amatörden mi başlayacaklar tırmanmaya. 2011 den beri Giresunspor u takip ediyorum bugün yarın süper lige çıkacak diye.... Sosyal medyadan sallıyorlar da demeyin.

Yorum yaz

Captcha