17 January 2020 Friday
19 değişik isim ve demirbaşlar

19 değişik isim ve demirbaşlar

Usta yazar Zeki Al, ilk 3 haftadaki Giresunspor`u kaleme aldı

Yeni sezonda yapılan üç maçta Erkan hoca 19 değişik isme forma verdi.. Bu üç haftada 3 yüksek tempoda müsabaka oynayan yeşilbeyazlılarda 4 isin takımın vazgeçilmezleri oldular.. Menemenspor, Ümraniyespor ve Hatayspor karşısında Erkan Sözeri'nin demirbaşları Numan Çürüksu, Muhammet Bayır, Ahmet İlhan ve Bekir Yılmaz olurken; sahada 90'ar dakika kalmayı başaran isimler oldular.. Bu dörtlüye en yakınları ise yabancılar oldu.. Bunlar; Del Vale, Rusescu, Fachını ile Landel'di.. Yabancılardan, Renan 45 dakika, Tanese 45 dakika ve Limbombe 22 dakika süre buldu.. Yerlilerden Alperen Aydın, Orhan Akbaş, sakat Uğur Akdemir süre bulamazken, AlPay Koçaklı 53 dakika, Metin Erol 45 dakika, Mehmet Taş 134 dakika, Mehmet Güven 134 dakika sahada kaldılar. Özgür Can Özcan yine bildiğimiz gibi..Üç maçta yedekten sahaya çıkan Özgürcan Menemenspor maçında 22 dakika, Ümraniye karşısında 24 dakika ve Hatay karşısında 6 dakika süre alarak, 52 dakika sahada kaldı.. Giresunspor bir puana, Özgürcan'ın son dakikada Hatayspor'a attığı gol sayesinde ulaştı.
ELDE KALAN GENÇLER
 Erzurum'a kampa gittiler.. 10 Alt yapı genç futbolcusu.. Sonra ne oldu? 10 Numara Oğuzhan ÖZTÜRK, kiralık olarak Kırşehirspor'a verildi.. Önlibero Erolcan AKDAĞ, kiralık Ağrı 1970 Spor'a verildi.. Sağaçık Cevat Can Ekinci Yeni Orduspor'a gitti.. Santrfor Alperen AYADIN, Kaleci Erkan Anapa ve Kaleci Göktan CÖRÜT kadroda gözüküyor. Yapılan üç maçta ortada gözüken sadece Alperen Aydın. Son İki maçta yedek kulübesinde görüldü.. Oynamak için süre bulamadı.. Ya diğerleri? Stoper Semih KAVRAZLI, Stoper Ahmet Yusuf İPEKÇİ, Ortas aha Atakan Doğanay AYGÜN, Saruhan POLAT kayıp..Ortalarda gözükmüyor.. 
SON 10 YILIN EN KÖTÜ SEZONU
Giresunspor bu sezon ilk üç haftada sadece 1 puan toplayarak, son 10 YILIN EN KÖTÜ sezonuna imza attı! GİRESUNSPOR ; 2013-14 Sezonu ilk üç haftada 2 puan, ilk beş haftada sadece 3 puan toplamış, ligi birinci sırada bitirerek, 1'inci Lig'e çıkmıştı. Sahasında Hatayspor ile berabere kalarak ilk üç haftada tek puanını alan Giresunspor, 2009-2010 sezonunda da ilk üç maçta 1puan toplamıştı..Hatta bu sezon ilk beş haftada 1 puanda kalan yeşil-beyazlılar ligi 7.sırada bitirmişti.. İlginç sezonlar da yaşanmıştı.. 2011-12 Sezonu ilk beş haftada 4 puan toplayan Giresunspor, o sezon küme düşmüş, 2013-14 Sezonu ilk beş haftada sadece 3 puan toplayan Çotanaklar, o sezon Şampiyon olarak 1.Lig'e çıkmıştı.. 
İSTANBUL TAKIMLARI VE GİRESUNSPOR 
1'inci Lig'de İstanbul'dan 3 takım var.. Ümraniyespor, İstanbulspor ve Karagümrük.. Giresunspor, İstanbul takımlarıyla ilk beş haftada ilk yarıyı bitirecek.. Sezonun ikinci haftasın'da Ünraniyespor ile deplasmanda karşılaşan Yeşil-Beyazlılar, dördüncü haftada yine dış sahada İstanbulspor ile 15 Eylül Pazar günü, Karagümrük ile iç sahada 22 Eylül Pazar günü karşılaşacak.. Gurbetçi taraftar Giresunspor'un İstanbul maçlarını ikinci yarı 16 Şubat 2020 günü Karagümrük karşısında izleyecek .. 
Marmara Bölgesi'ndeki gurbetçi Giresunlular 8.hafta 20 Ekim Pazar günü Bolu'da Giresunspor'u Boluspor karşısında izleme fırsatı yakalayacak!..
 4.Hafta: İstanbulspor-Giresunspor (15 Eylül Pazar)
 5.Hafta: Giresunspor-Karagümrük (22 Eylül Pazar)
 6.Hafta: Balıkesirspor-Giresunspor (29 Eylül Pazar) 
7.Hafta: Giresunspor-Akhisarspor (6 Ekim Pazar) 
8.Hafta: Boluspor-Giresunspor (20 Ekim Pazar) 
9.Hafta: Giresunspor-Eskişehirspor (27 Ekim Pazar) 
10.Hafta: Keçiören-Giresunspor (3 Kasım Pazar) 
MEHMET TAŞ 
Al..Gönder.. Tekrar al.Yine gönder. Olmadı bi daha al... Fırsatı yakalamışsın.Varsın gitsin! Zaten ilk 11'de düşünülmüyor. Oynanan 3 maçta da 3 kez fırsat verilmiş.. Toplan sahada kalış süresi 134 dakika.. Gönder gitsin..Zaten göndermişsin! Gönderilme haberleri de yapılmış.. Hiç olmazsa; Elde tutulan gençlere fırsat doğar 
*Alperen Aydın şans bulur. 
*Semih Kavrazlı şans bulur.
 *Atakan Doğanay Aygün sevinir.
 *Saruhan Polat iştahlanır. 
*Ahmet Yusuf İpekçi heyecanlanırdı . 

 


zeki-alGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha