24 Ocak 2019 Perşembe
18-26. hafta programı

18-26. hafta programı

2018 - 2019 Spor Toto 1. Lig 18-26. hafta karşılaşmaları programı açıklandı. Stadyum bilgisi boş bırakılmış maçların oynanacağı stadyumlar daha sonra ilan edilecek.

18. HAFTA

18 Ocak Cuma:

19.00 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19 Ocak Cumartesi:

13.30 Gazişehir Gaziantep-Denizlispor (Gaziantep)

13.30 Afjet Afyonspor-İstanbulspor (Zafer)

16.00 Osmanlıspor-Boluspor (Stadı belli değil)

20 Ocak Pazar:

13.30 Hatayspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-Altay (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Altınordu-Balıkesirspor Baltok (Bornova)

21 Ocak Pazartesi:

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Adanaspor (Stadı belli değil)

19. HAFTA

25 Ocak Cuma:

19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Stadı belli değil)

26 Ocak Cumartesi:

13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar:

13.30 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 Altay-Afjet Afyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi:

19.00 Kardemir Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

20. HAFTA

1 Şubat Cuma:

19.00 Osmanlıspor-Balıkesirspor Baltok (Stadı belli değil)

2 Şubat Cumartesi:

13.30 Altınordu-Kardemir Karabükspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Yeni Eskişehir)

16.00 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3 Şubat Pazar:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Giresunspor (Stadı belli değil)

13.30 Hatayspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 Afjet Afyonspor-Adanaspor (Zafer)

4 Şubat Pazartesi:

19.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)

21. HAFTA

9 Şubat Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Gençlerbirliği-Osmanlıspor (Stadı belli değil)

16.00 Adanaspor-Altay (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Şubat Pazar:

13.30 Balıkesirspor Baltok-Tetiş Yapı Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

13.30 Boluspor-Afjet Afyonspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

11 Şubat Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Hatayspor (Gaziantep)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

22. HAFTA

15 Şubat Cuma:

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gençlerbirliği (Stadı belli değil)

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

13.30 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediye)

16.00 Altay-Boluspor (İzmir Atatürk)

17 Şubat Pazar:

13.30 Afjet Afyonspor-Giresunspor (Zafer)

16.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Stadı belli değil)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18 Şubat Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

23. HAFTA

22 Şubat Cuma:

19.00 İstanbulspor-Hatayspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Balıkesirspor Baltok-Afjet Afyonspor (Balıkesir Atatürk)

23 Şubat Cumartesi:

13.30 Boluspor-Adanaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adana Demirspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Gençlerbirliği-Ümraniyespor (Stadı belli değil)

24 Şubat Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 13.30 Giresunspor-Altay (Giresun Atatürk)

16.00 Denizlispor-Osmanlıspor (Denizli Atatürk)

16.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep)

24. HAFTA

1 Mart Cuma:

19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2 Mart Cumartesi:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Denizlispor (Stadı belli değil)

16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Stadı belli değil)

3 Mart Pazar:

13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova)

13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk)

19.00 Afjet Afyonspor-Gençlerbirliği (Zafer)

4 Mart Pazartesi:

19.00 Altay-Balıkesirspor Baltok (İzmir Atatürk)

25. HAFTA

8 Mart Cuma:

19.00 Gazişehir Gaziantep-Tetiş Yapı Elazığspor (Gaziantep)

9 Mart Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Afjet Afyonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)

 16.00 Adana Demirspor-Osmanlıspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

10 Mart Pazar:

13.30 Hatayspor-Eskişehirspor (Stadı belli değil)

16.00 İstanbulspor-Altınordu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-Altay (Stadı belli değil)

11 Mart Pazartesi:

19.00 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

26. HAFTA

15 Mart Cuma:

19.00 Eskişehirspor-Altınordu (Stadı belli değil)

16 Mart Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Adana Demirspor (Stadı belli değil)

16.00 Osmanlıspor-Hatayspor (Stadı belli değil)

16.00 Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk)

17 Mart Pazar:

13.30 Afjet Afyonspor-Denizlispor (Zafer)

13.30 Altay-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

16.00 Adanaspor-Gençlerbirliği (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk)


Giresunsporspor28ÇotanaklargazişehireskişehirBoluspor

Diğer haberler

Çift mesai yaptı

Çift mesai yaptı

Bu hafta oynayabilecek

Bu hafta oynayabilecek

Caner rakip olacak

Caner rakip olacak

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha