23 September 2020 Wednesday
`1 lira bile borç bırakmayacağım`

"1 lira bile borç bırakmayacağım"

Başkan Adayı Osman Çırak "Taraftarlarımız, kongre üyelerimiz bu göreve ben ve arkadaşlarımı layık görürse 'şu borcumuz var, bu borcumuz var' gibi ağlama dönemi bitecek"

Giresunspor’un başkan adaylarından Osman Çırak, seçilmesi halinde kendi dönemine ait bir lira borç bırakmayacağını dile getirdi.

Başkan Adayı Çırak; “Kendi dönemime ait bir lira bile borç bırakmayacağım. Bunun sözünü veriyorum. Benim plan ve programım belli. Taraftarlarımız, kongre üyelerimiz bu göreve ben ve arkadaşlarımı layık görürse ‘şu borcumuz var, bu borcumuz var’ gibi ağlama dönemi bitecek. Bugün FİFA’dan gelen yasak nedeniyle transfer sayfası kapalı olan bir kulübe şu oyuncuları getiriyorum demek doğru olmaz. Yapsa bunu Fenerbahçe’de Sayın Ali Koç Bey yapar” dedi.  Başkan Adayı Çırak; “Şunu ifade edebilirim ki geldiğimiz günden itibaren yapacağımız ilk işlerden biri Giresunsporumuz’un transfer yasağını kaldırmak olacak. Dünyaca ünlü sponsorumuz ile olan anlaşmayı resmiyete dönüştüreceğiz. Teknik kadromuzu ve oyuncu gurubunu kısa sürede belirleyip Giresunspor’u yarışa hazır hale getireceğiz” şeklinde konuştu.


Giresunsporosman-çırakspor28Çotanaklar

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha